Problemet me shëndetin shtyjnë koncertet e Blunt dhe Real

By

Pas pothuajse një viti pa asnjë koncert, Blunt dhe Real pak javë më parë njoftuan se po rikthehet me shfaqje nëpër klube të natës.

U paralajmërua një koncert në Kamenicë e një Tiranë, por të dyja janë shtyrë për shkak të disa problemeve shëndetësore.

Ky lajm u bë I ditur nga profile zyrtar i dyshes të cilët gjatë këtij viti kanë qenë në ballinat e mediave rozë për shkak të ofendimeve ndaj disa prej reperëve shqiptarë./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm