Problemet e Ronelës me klipe!

By

Këngëtarja Ronela Hajati nuk ka pasur një vit të mirë sa i përket karrierës muzikore. Pasi u bë pjesë e Max Production dhe realizoi këngën ‘Tiger’ diçka nuk shkoi mirë me të dhe ky klip u anulua edhe pse kishte përfunduar.

Ronela u largua nga labeli për të vazhduar sërish e vetme.

Javën që lamë pas Hajati filloi xhirimet e klipit të saj të ri por që figurantët që përdori për video nuk ishin ogur mirë.

Të veshur me të zeza, krijoi panik në publik duke bërë që Ronela të paditet edhe Policia transmetojnë mediet online në Shqipëri.

Ronela u shpreh se kjo nuk kishte të bënte me ISIS siç është komentuar por me veshje orientale duke qenë paralel me këngën që ka po kë të ritme.

 

Artikuj të ngjashëm