“Pro Band” me risi, Milot Binaku bëhet pjesë e grupit

By

Në grupin “Pro Band” bashkëpunimi me Ganen nuk ka ndryshuar por risi të tjera këtë vit ka!

Bëhet fjalë për ardhjen e një anëtari të ri, instrumentisti Milot Binaku.

Ky i fundit është bërë pjesë e grupit i cili me dinamikën e re premton befasi.

Mësohet se në prag të festave të fundvitit do publikohet një kolazh i pasur i potpurive dhe këngëve me mysafirë.

Gjithashtu, nuk do të mungojë as një projekt i ri i cili do titullohet “A e keditë”.

Kënga do të publikohet shumë shpejt, e shoqëruar me videoklip. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm