Priyanka Chopra zbulon se çka e ka habitur më shumë nga martesa e saj me Nick Jonas

By

Koha fluturon kur je i dashuruar.

 

Në Dhjetor, Priyanka Chopra dhe Nick Jonas do të festojnë përvjetorin e tyre të parë të martesës dhe aktorja tregoi për në E! News gjithçka ka mësuar gjatë gati 365 ditëve si zonja Jonas.

Image result for priyanka and nick wedding

“Unë kam një ndjenjë të kënaqësisë”, tha 37-vjeçarja. “Ndjehem sikur kjo është pjesa më e mirë i të qenurit e martuar.”

Një pjesë e kësaj kënaqësie vjen nga ndjenja e rehatshme për jetën e saj me Jonas.

Aktorja u shpreh se:

“Unë mendoj se pjesa më befasuese, është kur zgjohem dhe mendoj, ‘Oh, kam një shtëpi. Kjo është shtëpia ime. Ky person është shtëpia ime.” Dhe unë nuk e dija atë ndjenjë jashtë prindërve të mi.

Dhe duket se kjo familje mund të zgjerohet së shpejti.

Image result for priyanka and nick wedding

“Kam dashur të përjetoj amësinë që kur kam qenë 12 vjeç,” i tha ajo E! News. “Unë i dua fëmijët, gjithmonë kam dashur t’i kem.”

Por një gjë që çifti i lumtur nuk do të bëjë së bashku është muzika.

“Oh Zot, nuk kam guximin të bashkëpunoj me të,” bëri shaka Chopra për trajnerin e ri të The Voice.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm