PRIVE zgjedh këtë artiste si personazhi i vitit 2019 (VIDEO)

By

 

Ka disa javë që pyetjet më të shpeshta në redaksinë tonë kanë qenë rreth personazhit të vitit.

Meqenëse e keni kërkuar, ua sollëm.

Dhe PO, është Dhurata Dora – ashtu siç shumë prej jush keni kërkuar.

Ajo ishte njëra artistet më të suksesshme të këtij viti pas hitit të madh “Zemër” me Soolking, e më pas bashkëpunimin me Maitre Gims dhe së fundmi “100 shkallë”.

Përveç kësaj, Dhurata ishte njëra ndër këngëtaret më të kërkuara në koncerte gjatë verës dhe vazhdon të jetë.

Më 1 Janar në Klan Kosova, keni mundësi të ndiqni PRIVE Extra ku brenda do të gjeni edhe intervistën ekskluzive me Dhuratën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm