Prive zbulon: Prezantuesja seksi kosovare, shtatzënë me fëmijën e parë (VIDEO)

By

Prezantuesja e njohur kosovare, po bëhet nënë.

Bëhet fjalë për moderatoren seksi të sportit, Genta Cana, e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Ajo dhe i dashuri i saj Noli, do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë këtë vit, me një dasmë, për të cilën akoma nuk ka shumë detaje.

Prive mëson se çifti e di edhe gjininë e foshnjës por do ta zbulojnë disa muaj më vonë.

Urime çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm