Prive zbulon: Missi i njohur, e martuar në fshehtësi e shtatzënë!

By

Na bëri shumë krenarë rreth dy vite e gjysmë më parë kur triumfoi në Gjermani si më e bukura e vendit.

Nga ajo kohë, bukuroshja në fjalë ka qenë shumë aktive në paraqitje publike por muajve të fundit duket se është pasivizuar pak, dhe kjo me arsye!

Ajo është martuar dhe pritet të bëhet nënë së shpejti.

Për kë bëhet fjalë e kuptoni në videon e mëposhtme në rubrikën ‘E vërtetë, e pavërtetë’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm