Prive zbulon: Këto janë detajet SEKRETE të dasmës së Getit dhe Marinës! (VIDEO)

By

Në dy vite të lidhjes së Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës, propozimet, refuzimet e datat e dasmave që raportoheshin në portale për t’u harruar të nesërmen kanë zënë shpesh faqen e parë të mediave.

Por më në fund, dyshja e kanë ndarë mendjen!

Ashtu siq kishte raportuar Prive me 15 Prill, Geti dhe Marina këtë vit do i japin fund beqarisë!

E në qarqe të miqve dhe familjare në dy tre javët e fundit tashmë po përmendet edhe koha kur do ndodh dasma e madhe.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme

Artikuj të ngjashëm