Prive zbulon: Fero dhe Arbenita prindër të…

By

Më në fund u konfirmua ajo që dyshohej e përflitej prej muajsh.

Fero dhe Arbenita edhe kanë kurorëzuar dashurinë, edhe do të bëhen prindër së shpejti.

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Dyshimet u hoqën kur në rrjet rodhën fotot nga ceremonia që shfaqnin Arbenitën në muajt e fundit të shtatzënisë.

Por një detaj mbeti pa u kuptuar – gjinia e bebes.

Prive.al ekskluzivisht nga burime pranë çiftit ka arritur të kuptojë se Fero dhe Arbenita do të bëhen prindër të një vajze.

Përgjatë kësaj periudhe, Arbenita kryesisht po qëndron në Kosovë ku edhe ka zhvilluar kontrollet rutinore gjatë procesit të shtatzënisë.

Ardhja në jetë e bebes është çështje javësh andaj neve s’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë modeles shtatzëni të lehtë për pjesën e mbetur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm