Prive zbulon: Dy meshkujt e estradës xhirojnë klipin në Greqi, gati dueti bombastik!

By

Një tjetër bashkëpunim mes dy këngëtarëve ferizajas është shumë afër për t’u publikuar.

Burime të Prive shumë të afërta me artistët kanë bërë me dije që videoklipi i këngës së re është xhiruar në Greqi dhe tashmë është finalizuar çdo gjë.

Bëhet fjalë për Labinot Tahirin dhe 2TON të cilët kanë bashkuar forcat sërish për një projekt që pritet të lansohet për një periudhë të shkurtë kohore.

Iu kujtojmë që Labi dhe 2TON vite më parë sollën “Krejt t’i fala”, një këngë që u pëlqye jashtëzakonisht shumë. Që atëherë, të dy, mbajnë shpesh herë edhe koncerte bashkë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm