Prive zbulon duetin mes 3 super-artistëve shqiptarë

By

Së shpejti do të vijë një super-bashkëpunim.

Prive ka mësuar nga burimet e veta se Ledri, Majk dhe Capital T janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

Detajet e tjera i gjeni në videon më poshtë.

 

Artikuj të ngjashëm