Prive zbulon bashkëpunimin e ri të Loredanës dhe nuk është me Mozzik (FOTO)

By

Pas “Eiskalt” me Mozzik, Loredana ka paralajmëruar një tjetër bashkëpunim.

Reperja shqiptare e njohur në Gjermani, hyri në Instagram për të postuar një fotografi në të kuqe nën të cilën shkroi: “Loredana feat?”.

Dueti i saj i ri, siç merr vesh Prive.al është me Mero – një tjetër artist i njohur në Gjermani, me prejardhje nga Turqia.

Dyshja aktualisht janë duke xhiruar videoklipin një pjesë e të cilit po xhirohet në Zvicër.

Mero ka më shumë se dy milionë abonentë në kanalin e tij në YouTube dhe më shumë se 100 milionë klikime në dy këngët e fundit./Prive.al

View this post on Instagram

Loredana feat ???????????????

A post shared by Loredana (@loredana) on

Artikuj të ngjashëm