Prive zbulon: Amiga bëhet baba, këto janë detajet!

By

Reperi Agon Amiga është bërë baba për të parën herë.

Ribashkimi me gruan, Egzonën, ka sjellur në jetë djalin e çiftit.

Prive.al ka arritur të mësojë nga burime pranë dyshes se djali është lindur dje dhe kjo ka qenë arsyeja pse Amiga ka munguar në një prej koncerteve të parapara.

Gjendja e foshnjes dhe Egzonës është e mirë.

Prive.al zbulon edhe emrin e djalit. Ai quhet Noel.

Shumë urime çiftit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm