Prive ua sjell 10-të gjërat që si keni ditur për Adrola Dushin

By

Adrola Dushi një modele shumë e suksesshme dhe një nënë e shkëlqyer po që gjithnjë është larg skandaleve dhe thashethemeve.

Natyra e saj shumë e rezervuar dhe e matur është edhe një faktor tjetër që e bën Adrolën shumë të dashur dhe të admiruar nga publiku.

Por për Prive për herë të parë ajo vje në një rubrikë që ajo vetë e cilësoi si të veçantë.

Nuk i është bërë asnjë pyetje, por ndau me neve 10-të gjëra që asnjëherë nuk i kemi ditur për të.

Ajo tregon se më kë zihet më së shumti, çfarë mendon për markat luksoze, cili është profesioni i saji ëndrrave. Këto e shumë të tjera ndiqni në videon më poshtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm