Prive sjell foto-sesionin e shtatzënisë së Edona Reshitajt

By

Në fund të vitit 2020, çifti i aktorëve, Edona Reshitaj dhe Besart Sllamniku u bënë prindër për herë të dytë. Në jetë erdhi një vajzë që i lanë emrin Hanë.

Çifti kanë edhe një djalë me emrin Dukë.

Tani pas afro 5 muajsh, Prive sjell fotografitë e familjes të realizuara mjeshtërisht nga fotografi Arton Humolli të realizuara gjatë pritjes së ëmbël.

Ndiqni videon e mëposhtme për t’i parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm