Prive sjell detaje nga bashkëpunimi i Skerdit me Donjetën (FOTO)

By

 

Pas bashkëpunimi të suksesshëm me Mimoza Shkodrën, Skerdi ka vendosur që sërish të sjellë një këngë me një femër.

Kësaj radhe, këngëtari i hitit “Si Bugatti” ka zgjedhur Donjeta Morinën.

Dyshja po sjellin një këngë me titull “Falma” dhe lajmin e konfirmuan mbrëmë.

Prive merr vesh së një pjesë e videoklipit është xhiruar mbrëmë dhe gjysma tjetër pritet të përfundojë sot.

Projekti muzikor i punuar nga Diez Production, pritet të dalë së shpejti dhe të jetë një hit i padiskutueshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm