PRIVE shton një rubrikë të re

By

Sezoni i ri i emisionit PRIVE, vjen me një rubrikë të re.

Ajo quhet ‘5 datat’ dhe nis me Vjosa Osmanin.

Cilat janë momentet që kanë lënë gjurmë në jetën e saj?

Këtë dhe shumë gjëra të tjera i kuptoni të shtunën në ora 19:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm