Prive rikthehet nesër: Këto janë materialet që ju presin

By

Pas një pauze një javore në fillim vit, nesër rikthehet Prive.

Me orar e televizion të njejtë dhe nën moderimin e Liberta Spahiut, emisioni numër një në vend ju sjell rrëfime ekskluzive me personazhe që paraqiten pas shumë kohësh për të parën herë në ekran.

Se çfarë ju pret nesër nga ora 19:00 në Klan Kosova, kuptojeni përmes promos së mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm