Prive rikthehet në sezonin e ri me termin të ri të transmetimit

By

Emisioni Prive në formatin javor përmbylli suksesshëm një tjetër sezon në fund të muajit korrik.

Sigurisht, gjithnjë me ekskluzivitete, rrëfime e përsonazhe që nuk i gjeni askund tjetër!

Por, Prive nuk pushoi as gjatë verës.

Në muajin e nxehtë të gushtit, formati “Prive Reality” u shumëzua me katër duke sjellur për katër javë rresht artistët më me nam në rrëfime ekskluzive në darkën e shtëpisë me Liberta Spahiun.

Tashmë në shtator, Prive rikthehet me edicionet javore me parimin e njëjtë të punës duke sjellur më të mirën por me risi!

Orari është një prej tyre!

Në muajin e fundit, me Prive Reality u mësuam të takohemi të dielave në 20:45 dhe kështu do ndodhë tash e tutje!

Për shkak të skemës së ngjeshur programore të Klan Kosova që pritet të pasurohet edhe më tej me super produksionin e “Big Brother VIP Kosova”, Prive vjen tani e tutje për një kohë çdo të diel nga ora 20:45 nën drejtimin e Liberta Spahiut.

Për të parin edicion, kemi përgatitur intervista ekskluzive andaj, mos mungoni në takimin e përjavshëm!

Artikuj të ngjashëm