Prive Paparazzi: Sonte zbulohet lidhja më e re në showbiz

By

Një romancë e re ka nisur, dhe si gjithnjë, Prive do të jetë e para ajo që e raporton.

Një nga fytyrat me të njohura të industrisë tonë, ‘kapet mat’ me të dashurin e ri që ka nacionalitet tjetër.

Kush është? Mos e humbisni sonte në Prive me Liberta Spahiun nga ora 22:00, në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm