Prive e kap mat: Majk në darkë romantike me të dashurën (FOTO)

By

Nuk ka se si ta mohojë më. Reperi Kastriot Rexha i njohur si Majk, ka rënë në dashuri dhe këtë s’po e fsheh.

Ai kishte deklaruar muaj më parë për Prive se në jetën e tij private mund të ketë diçka të re dhe shpejt të rejat i dolën në shesh.

Menjëherë pas Shën Valentinit, ai u pa në një darkë romantike me të dashurën e tij aktuale.

Prive ka siguruar fotografitë nga kjo mbrëmje, ku Majk dhe vajza krah tij shfaqen të afërt me njëri tjetrin.

Përndryshe Majk ka edhe një djalë me emrin Roan nga lidhja e tij paraprake me Majlinda Zekën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm