Prive.al sjell foton: Nusja e Kreshës tejet moderne në ditën e martesës

By

Siç u bë e ditur mbrëmë, Mc Kresha i jep fund sonte beqarisë.

Reperi i njohur do e kurorëzojë dashurinë me një rreth të ngushtë të familjarëve dhe miqve në një prej restoranteve të kryeqytetit.

Ndonëse u mendua një event tejet hermetik nga syri i publikut, Prive.al ka arritur të sigurojë ekskluzivisht një fotografi të nuses përpara nisjes së dasmës.

Me një fustan në model dhe prerje aspak tradicionale, Erzina shkëlqen në ditën më të rëndësishme të saj.

Qëndroni me për të tjera detaje.

Artikuj të ngjashëm