Pritjes i erdhi fundi, publikohet “Cloud Nine” nga Anisa Veseli

By

Ashtu siq kishte paralajmëruar, Anisa Veseli ka publikuar këngët nga mini-albumi i saj me titull ‘Cloud Nine’.

Artistja për projektet ka punuar me producentin e saj Rzon.

Ndryshe nga këngët e tjera, “Clud Nine” është publikuar i realizuar me videoklip.

“Drama” dhe “Candy” janë këngët e tjera të gjitha të shkruara nga Anisa, ndërsa për videot është përkujdesur Andi Decani.

Më poshtë mund t’i dëgjoni të plota. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm