Pritje madhështore për fëmijën e Gjikos dhe Elitës pas kthimit në shtëpi (FOTO)

By

Dy ditë më parë, Gjiko dhe Elita u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi djali i tyre të cilin kanë vendosur ta quajnë Zëri.

Pas qëndrimit të prezantueses së njohur në spital, ajo u kthye në shtëpi ku u prit me një surprizë madhështore.

Ka qenë vjehrra e saj, nëna e Gjikos, e cila postoi një fotografi në Instagram duke treguar atmosferën që po mbretëron në shtëpinë e tyre pas ardhjes së nipit në shtëpi.

Më poshtë mund ta shihni imazhin./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BuOkNTkHjpC/

Artikuj të ngjashëm