Pritje madhështore për Erën në Rusi (FOTO)

By

Pas koncertit madhështor në Tiranë dhe ditëlindjen së 25-të, Era Istrefi ka udhëtuar drejt Moskës, Rusi.

Artistja me famë ndërkombëtare e bëri të ditur destinacionin përmes Instagramit ku edhe postoi pritjen që iu bë.

’Qeshtu kom qef me mprite’ ka shkruar Era në fotot ku shihen ushqime të ndryshme.

Këngëtarja nuk e tregoi arsyen e shkuarjes veçse kujtojmë që ajo pak javë më parë nxori një remake me një artist rus./Prive.al

Artikuj të ngjashëm