Pritje e MREKULLUESHME nga Blero për Afronën (FOTO)

By

Çifti i njohur, Blero dhe Afrona Dika ka kohë që kanë marrë primatin e njërit prej çifteve më të njohura në vendin tonë.

Udhëtimet e  takimet e shumta të përbashkëta kanë bërë kështu që vëmendja mediatike të mos largohet për asnjë moment nga ta.

Lajmi kryesor i ditëve të fundit padyshim ka qenë fejesa e tyre teksa e përpos saj duket se nuk kanë munguar as surprizat tjera të cilat Afrona dalëngadal po i zbulon.

Me tu rikthyer në Zvicërr, bukuroshja shfaqi edhe një fotografi ku shihej pritja magjepsëse që i bëri i dashuri i saj sa ishte ajo në Kosovë duke shkruar se po i mungon vërtetë shumë tashmë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm