Pritja merr fund: Kënga e Majk dhe Ghetto Geasy publikohet…

By

Ka kohë që Majk dhe Ghetto Geasy kanë paralajmëruar këngën e re.

Dyshja që solli dy mega-hite viteve të kaluara, janë bërë sërish bashkë për projektin i cili tashmë është finalizuar dhe do të publikohet nesër me fillim të orës 18:00.

Lajmi u bë i ditur nga vetë reperët të cilët postuan pak pamje nga klipi, me anë të cilit edhe e kanë bërë njoftimin.

Sa prej jush jeni duke e pritur këtë këngë e cila pritet të jetë një hit veror?/Prive.al

View this post on Instagram

#babastars

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

Artikuj të ngjashëm