Prisni pak, Ana dhe Atdheu krah njëri tjetrit!

By

‘Ndezën’ të gjithë me disa takime intenzive në “Përputhen” që u shoqëruan me një puthje pas daljes së Anës nga programi.

E mesa duket, asaj dhe Atdheut i ka mbetur shoqëria e fortë mes vete.

Raporti është rikthyer në vëmendje në promon e edicionit të nesërm të Prive që do të sjellë një material nga dy protagonistët e reality-shou.

Çfarë i bëri bashkë këtë herë? A janë puthur sërish jashtë programit?

Këto e goooxha të tjera, nesër me fillim nga ora 22:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm