Prindërit më “cool” janë ata të Dua Lipës, dyshja ia zbukurojnë ditëlindjen këngëtares me veshje

By

Po të kishte ndonjë çmim për prindërit më ‘cool’ të vitit, pa dyshim do e fitonin prindërit e këngëtares Dua Lipa.

Dukagjin dhe Anesa Lipa, janë prindër për tu marrë shembull për mënyrën se si e përkrahin vajzën e tyre në karrierë dhe i janë pranë në çdo koncert.

Familja e Duas është tejet cool dhe këtë e dëshmuan me festën që bënë në Ibiza të Spanjës për ditëlindjen e saj të 23-të.

Prindërit e këngëtares u veshën siç e donte tema e festës, ndërsa ata të dy janë tejet atraktivë dhe duket sikur mosha nuk ka lënë shenjë mbi ta dhe po e rijetojnë rininë bashkë me vajzën e tyre. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmzlsMUnNMA/?taken-by=duanews

Artikuj të ngjashëm