Princi Harry acarohet nga pyetja e intervistueses, ja si përgjigjet

By

Reporterja Rhiannon Mills zbulon momentin kur Princi Harry e la pa fjalë.

Ajo tregon se kjo ishte hera e parë që e lejuan të zhvillonte një bisedë me Dukën e Sussex dhe përgjigja e tij pas një pyetje që ajo bëri e la të shokuar.

Ajo tha: “Ajo çfarë ishte e mrekullueshme për bisedën që po bënim ishte se Princi Harry ishte një njeri me këmbë në tokë. Por pas disa minutash unë i thash tij ‘Oh, ti nuk ishe aty kur lindi Princesha Charlotte.”

Po ashtu shton se ajo e pyeti “A ndjehesh keq që nuk ishe aty për vëllain dhe gruan e tij?”

Rhiannon tregon se si ai u kthye nga ajo dhe i tha “ Shiko, kur je në ushtri dhe e humb nënën në moshën që isha un, bëhesh i fortë!”

 

 

Artikuj të ngjashëm