PRIFEST ZBULON POSTERIN, GATI PËR EDICIONIN E SHTATË!

By

Festivali ndërkombëtar i filmit “PriFest” sot ka zbuluar posterin e edicionit të shtatë.
Këtë vit dominojnë ngjyra kaltër dhe portokalli teksa theks i është vënë numrit
shtatë dhe simbolit të Prishtinës, Hyjnesha në fron.
Pas disa dite do të publikohet edhe programi i këtij viti ndërsa festivali mbahet
nga data 24 Prill deri me 1 maj./Prive.al

prifest

Artikuj të ngjashëm