Prezantuesja shqiptare ka lidhje me Rusinë dhe ne s’dinim gjë?

By

Ka pak kohë prej kur u rikthye në botën e medias pas një eksperience të shkurtër, por në këtë periudhë nga Botërori, emri i Fjoralba Ponarit është bërë tejet i lakuar në portale.

Mbi jetën private, të ardhmen në televizion, mosvazhdimësinë në programin ‘Procesi Sportiv’, Ponari po krijon lajm.

(lajmi vijon nën foto)

Image result for fjoralba ponari

E bukuroshja bjonde ka habitur sërish, kësaj rradhe jo për ndonjë gjë që lidhet me televizionin.

Një postim i bërë në rrjete sociale ku shfaq një letër të gjyshit të saj, shkruar në rusisht ka befasuar ndjekësit e saj në Instagram.

Me këtë detaj, letrën emocionale, është lënë të kuptohet që bukuroshja nga Tropoja ka diçka që e lidh me Rusinë.

(lajmi vijon nën foto)

Se a ka dikë nga babai apo nëna me origjinë nga Rusia apo thjesht bëhet fjalë për ndonjë letër përshëndetëse nga Moska këtë s’mund ta themi me siguri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm