Prezantuesja e njohur ribashkohet me partnerin

By

Seks simboli Belen Rodriguez është bërë bashkë sërish me ish-partnerin e saj, Stefano De Martino.

Çifti duket të ketë gjetur dashurinë dhe harmoninë siç lihet të kuptohet në fotot e publikuara nga revista ‘Chi’ nga fundjava romantike në Napoli.

Madje, çifti nuk janë kursyer as nga puthjet e përkëdheljet romantike në sy të publikut. /Prive.alArtikuj të ngjashëm