Prezantuesja e njohur kosovare konfirmon shtatzëninë

By

Ka qenë dasma e Elitës dhe Gjikos shkak për të zbuluar shtatzëninë.

Prezantuesja e njohur e ka konfirmuar se po bëhet nënë për herë të dytë me anë të disa fotografive të postuara në Instagram.

Bëhet fjalë për kolegen e Elitës, Kaltrina Mikushnicën e cila ishte e pranishme në dasmën e çiftit.

Moderatorja u shoqërua nga bashkëshorti i saj me të cilin e ka edhe një vajzë.

Kaltrina nuk e ka bërë me dije akoma gjininë e fëmijës megjithatë ajo që dihet është se së shpejti do të bëhet nënë./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Kaltrina Mikushnica (@kaltrinamikushnicaaa) on

Artikuj të ngjashëm