Prezantuesja e Klan Kosovës nis blogun e saj – Njomza Aliu tani prezanton veshjet

By

Prezantuesja e njohur kosovare,Njomza Aliu, tashmë s’do mbetet vetëm në rolin e një fytyre publike që shohim çdo mbrëmje në ekranin e Klan Kosovës.

Nikoqirja e emisionit “Ora e Pasdites” në Klan, ka nisur edhe të zhvillojë edhe një tjetër pasion të sajin.

Aliu e cila shquhet edhe për njëstil unik veshjeje, ka nisur blogun e saj të modës në Instagram, dhe aty prezanton çdo ditë veshjet që kombinon për emisionin “Ora e Pasdites”.

Të gjitha veshjet që ajo zgjedh çdo ditë në emisionin e saj, prezantohen nga Njomza edhe në Instagram, ndërsa së fundmi ajo vishet në në markën Maxmara, veshjet e të cilave mund t’i gjeni në Royal Mall në Prishtinë.

Instagrami i saj i lezetshëm është ky:

Artikuj të ngjashëm