Prezantuesja e ekranit po martohet!

By

Fiori Dardha është një prej gazetareve që karrierën e nisi shumë vite më parë në Shqipëri duke lunduar në ujërat e gazetarisë së shoëbizit.

E tashmë si prezantuese e njohur, edhe vetë po shndërrohet në prodhuese të lajmit!

Zhvillimi më i freskët është se ajo po martohet!

Fiori e cila tash e disa vite është bekuar me djalin Abel si fryt i dashurisë duket se bashkë me bashkëshortin e ka parë të arsyeshme që të organizojë një ceremoni në prani të miqve dhe familjarëve.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo në rrjete sociale ku Dardha ka treguar se po merret me detajet e ftesës e fustanit.

Ndryshe, pas largimit nga ‘Fiks Fare’, Fiori tash e dy muaj po realizon emisionin ‘Boom’ në Ora Neës me Rozana Radin. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm