Prezantues e drejtor, por ja çfarë bën të dielave në shtëpi Alaudin Hamiti (FOTO)

By

Prezantuesi i njohur dhe ish-drejtori i programacionit në Klan Kosova, Alaudin Hamiti, të dielën e kaloi duke u kujdesur për punët e shtëpisë, saktësisht u mor me pishinën brenda oborrit të tij.

Përmes një fotografie të postuar në instastory, moderatori shihet shumë i përkushtuar teksa po pastronte pishinën.

Alaudini së fundmi ka lënë pozitën e tij prej drejtori në Klan Kosova, për të udhëhequr një platformë të re digjitale, që është lansuar së fundmi – Artmotion.

Pra, Dini, njësoi si njerëzit e tjerë, të dielave i kalon në shtëpi, dhe merret me punë që i kërkon shtëpia./Prive.al

Artikuj të ngjashëm