Prezantim mbresëlënës: Rita Ora shkëlqen në fustanin e Versace (FOTO)

By

Rita Ora ishte mbresëlënëse në tapetin e kuq të mbrëmjes së ndarjes së çmimeve Echo Awards në Berlin të Gjermanisë.

Këngëtarja e cila edhe performoi para audiencës në këtë natë, u paraqit shumë elegante dhe lozonjare në tapetin e kuq duke veshur një fustan i cili të merrte vëmendjen sa hap e mbyll sytë.

Fustani që kishte veshur Ora, është kreacion i dizajneres së famshme Donatella Veresace, e cila është edhe një mike shumë e mirë e këngëtares.

“Faleminderit Donatella Versace për këtë fustan të mrekullueshëm”, ka shkruar Rita në profilin e saj në Instagram. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bhf57a6HeW4/?taken-by=ritaora

 

Artikuj të ngjashëm