Presidenti i Shqipërisë për peshkim me Bes Kallakun – ju ndodh e papritura

By

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka dalë sot për peshkim bashkë me komedianin e njohur shqiptar, Bes Kallakun.

Edhe pse të dy u zgjuan herët në mëngjes, duket se ata nuk kishin fat në zënien e peshqve pasi nuk arritën të kapin asnjë.

“Mirëmëngjes. Me Bes Kallakun, e nisëm për peshk e po kapim dallgë”, ka shkruar Meta në rrjetin social Facebook.

Meta dhe Kallaku u panë edhe mbrëmë bashkë duke ngrënë darkë në një restorant me verë, djathë e domate./Prive.al

Artikuj të ngjashëm