Premierë: Sinani publikon këngën “Ciao” (Video)

By

Këngëtari Sinan Vllasaliu sapo ka lansuar këngën “Ciao”.

Kjo këngë erdhi së bashku me videoklip dhe pritet të jetë një hit i ri i këngëtarit.

Teksi është shkruar nga Ghulo, muzika nga Virusi dhe Massive ndërsa është finalizuar nga produksioni Emracom.

Ai dje ka lansuar në kanalin You Tube edhe këngën “Ok”.

Sinani këtë sezonë po vjen më shumë projekte të reja./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm