PREMIERË: Roberti sjell ‘Margaritën’ (VIDEO)

By

Kjo verë solli duetin e shumëpritur mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës por krahas bashkëpunimit të çiftit, ndarazi ata nuk e kanë ndërmend të ndalen.

Para pak minutash, Roberti ka publikuar këngën e re të titulluar ‘Margarita’ të cilën e sjell solo.

Ndiqni të plotë më poshtë këtë projekt veror të këngëtarit. /prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=NAurR0w7AAM&feature=youtu.be

Artikuj të ngjashëm