PREMIERË: Publikohet “Lejla” nga Elvana Gjata, Capital T dhe 2PO2

By

Tashmë edhe zyrtarisht treshja Elvana Gjata, Capital T dhe 2PO2 lansojnë projektin e shumë përfolur “Lejla”.

Javë më parë kishin filluar edhe postimet e para nëpër rrjete sociale që kishin për qëllim promovimin e projektit në fjalë.

Three Dots është marrë me krijimin e muzikës së këngës ndërsa për videoklipin është përkujdesur MAX Production.

“Lejla” vjen tashmë si premierë në Prive.al e duket se pritja e madhe për projektin i’a ka vlejtur për faktin se në të janë bashkuar tre prej artistëtve më të mirë shqiptarë dhe se suksesi që pritet të ketë kënga do të jetë diçka e padiskutueshme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm