PREMIERË: Publikohet “C’est la guerre” nga Capital T, Macro dhe Dj Nika

By

Reperi i njohur, Capital T, mbylli vitin 2016 në mënyrën më të mirë të mundshme duke lënë pas një mal me super krijime.

Produktiviteti i tij po vazhdon njejt edhe këtë vit pasi që ai tashmë sapo ka publikuar ‘Bombën’ e rradhës.

‘C’est la guerre’ është edhe titulli i projektit të ri nga Kapo i cili këtë herë ka zgjedhur të bashkëpunojë me dy artistë të huaj emrat e të cilëve janë Macro dhe Dj Nika.

Prive.al ju sjell premierën e klipit më të ri të artistit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm