Premierë: ‘Po thu’ nga Noizy dhe S4MM (VIDEO)

By

Nuk pati shumë ditë që Noizy lëshoi këngën e tij në bashkëpunim me Varrosin – ‘Meksikane’, dhe tani reperi nxori tjetrën por në duet me reperin nga Tetova, S4MM.

Muzika për këtë këngë është punuar nga Milly Beats ndërkaq videon e realizoi Alban Selimaj.

Ky është bashkëpunimi i dytë mes Noizyt dhe S4MM.

Ndiqeni më poshtë videon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm