Premierë: “Lule e borës” nga Genc Prelvukaj (VIDEO)

By

Genc Prelvukaj sapo ka publikuar këngën e tij më të re.

Projekti quhet “Lule e Borës” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Kënga e paralajmëruar që disa javë, është realizuar nga vet reperi, në kitarë Astrit Stafa ndërkaq në violinë Taulant Rruci.

Ky videoklip është xhiruar në qytetin e Shkodrës dhe Parkun e Divjakës të cilin reperi ua ka rekomanduar ta vizitoni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm