PREMIERË: Luana Vjollca publikon “Je veç ti”

By

E ulur buzë Lumbardhit të Prizrenit dhe pranë një Mercedesi të viteve 50-ta, këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca vjen me videoklipin e saj më te ri “Je veç ti”.

Ashtu si ngjyrat dhe elementet percjellëse, Luana na kthen 60 vite prapa, në kohën e Marylin Monroe.

Videoklipi i xhiruar nga fotografi dhe kameramani Artan Korenica na shetitë në disa lokacione.

Muzika e këngës është realizuar nga Cricet, me tekst të Yll Limanit përderisa për videoklipin u përkujdes produksioni “Imagine”. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm