Premierë: “I kom kall” nga Yll Limani (VIDEO)

By

Është publikuar projekti i shumëpritur i Yll Limanit.

Kënga quhet “I kom kall” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Muzikën e ka bërë vet artisti ndërkaq tekstin e ka shkruar Aida Baraku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm