Premierë: ‘Fuego’ nga Dafina Zeqiri (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re nga Dafina Zeqiri me titull ‘Fuego’.

Projekti u realizua në studion e Redbox Entertainmet me producent Big Bang, ndërkaq tekstin e shkroi Dafina bashkë me Arbërin dhe Lumi B.

‘Fuego’ është e shoqëruar me videoklip në të cilin këngëtarja shfaqet shumë seksi.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm