PREMIERË: Dhurata Dora vjen me ‘Bubble’

By

Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar projektin më të ri muzikor të titulluar ‘Bubble’.

Ky projekt pason bashkëpunimin ‘Simpatia’ me Lumin dhe duket se do pëlqehet mjaft.

Shijojeni të plotë më poshtë

Artikuj të ngjashëm