PREMIERË: Butrint Imeri – Kanga jote

By

Butrint Imeri sapo ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar ‘Kanga jote’.

Ky projekt pason ‘Eja eja’ dhe njëherësh është i pari për 2016-tën pas një viti të suksesshëm me hite të mëdha.

Kënga me videoklip nga Film Nation në momentet e para nga publikimi ka hasur në kritika pozitive nga fansat. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm